Asbestityöt Pirkanmaalla

Voit ottaa meihin yhteyttä myös alla olevalla lomakkeella.

Yhteystiedot

RIMBO ASBEST OY
Y-tunnus:2380449-0
Osinkotie 2C
33470 YLÖJÄRVI

 

TÖIDEN VASTAANOTTO                  AHA-KARTOITUKSET
JA TARJOUSLASKENTA                  JA NÄYTTEIDEN OTOT

Sami Kontola                                     Marko Kustila
Vastaava työnjohtaja                         Rakennusinsinööri
puh 0400 472 147                             puh 050 3036 808

sami.kontola@rimbo.fi                       marko.kustila@rimbo.fi

Tero Alatalo
DI, Projektipäällikkö (kokonaispurku)                    
puh 050 4622 204

tero.alatalo@rimbo.fi 

TYÖNJOHTO
Samuli Peltosara                               Valtteri Oksanen
Työnjohtaja (timanttityöt)                   Työnjohtaja (asbestityöt)
puh 050 5321 949                             puh 050 3091 015   

samuli.peltosara@rimbo.fi                 valtteri.oksanen@rimbo.fi  

TOIMISTO                                       

Anu Kippola                                       Nora Kontola
Laskutus (myynti)                              Palkat ja ostolaskut
puh 050 3005 495                             puh 044 7533 589

anu.kippola@rimbo.fi                         nora.kontola@rimbo.fi                  

 

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskut

Rimbo Asbest Oy
OVT 003723804490
Verkkolaskuoperaattori Pagero Oy
Operaattorin välittäjäntunnus 003723609900
 
Skannattavat paperilaskut

Paperilaskut lähetetään seuraavaan osoitteeseen:
 
Rimbo Asbest Oy
OVT 003723804490 
PL 908
02066 DOCUSCAN
 
Sähköpostilaskut

Laskun voi lähettää myös sähköpostilla. Vastaanottaja merkitään sähköpostilaskulle samaan tapaan kuin paperilaskuille:

Rimbo Asbest Oy
OVT 003723804490 
PL 908
02066 DOCUSCAN
 
Sähköpostilla toimitettavat ostolaskut lähetetään aina 
osoitteeseen admicom@xbs-salo.com